Kumsal Marin tekne ve yatların mekanik ve elektrik işleri başta olmak üzere su yapıcı, jeneratör, pasarella, kreyn, platform, ırgat, vinç, dümen sistemleri, genel hidrolik sistemleri, şaft pervane, line ayar işlemi, vakum ve elektrikli wc sistemleri, tatlısu ve atıksu sistemleri üzerine 15 yıllık bilgi, birikim ve tecrübelerini harmanlayarak yeni nesil teknolojiler ile birleştirip hızlı sağlam ve güvenilir çözümler üretmektedir.
 

Hakkımızda

Kumsal Marin tekne ve yatların mekanik ve elektrik işleri başta olmak üzere su yapıcı, jeneratör, pasarella, kreyn, platform, ırgat, vinç, dümen sistemleri, genel hidrolik sistemleri, şaft pervane, line ayar işlemi, vakum ve elektrikli wc sistemleri, tatlısu ve atıksu sistemleri üzerine 15 yıllık bilgi, birikim ve tecrübelerini harmanlayarak yeni nesil teknolojiler ile birleştirip hızlı sağlam ve güvenilir çözümler üretmektedir.

Firmamız denizcilik sektöründeki önde gelen bir çok markanın satış, montaj, uygulama ve teknik desteğini sunmaktadır. İlkemiz daima çözüm odaklı hizmettir. Referanslarımız en büyük gücümüzdür. Kumsal Marin genç ve dinamik kadrosuyla her daim hizmetinizde…

BİZE

ULAŞIN

Tıklayınız
Call Now Button
×

Powered by WhatsApp Chat

× .